Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

ÜCRETSİZ KARGO

%23 İNDİRİM
YENİ
7-Cm Topuklu Taş ve İnci Detaylı Rahat Spor Gelin Ayakkabısı
1299.00 TL999.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO

%12 İNDİRİM
YENİ
Çiçek Desenli Özel Tasarım Dantel Detaylı Rahat Gelinlik Babeti
849.00 TL749.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO

%13 İNDİRİM
YENİ
Tasarım Dantel Çiçek Desenli Rahat Gelinlik Babeti
749.00 TL649.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO

%13 İNDİRİM
YENİ
Tasarım Dantel İnci Detaylı Rahat Gelin Babeti
749.00 TL649.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO

%11 İNDİRİM
YENİ
2-Cm Taşlı İnci Tasarım Rahat  Spor Gelin Ayakkabısı
899.00 TL799.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO

%13 İNDİRİM
YENİ
Bilekten Bağlamalı Tasarım İnci Dantelli Rahat Gelin Babeti
749.00 TL649.00 TL

Gelin Babetleri

Kesinlikle her genç kızın bir kurtarıcısı bulunmaktadır. Bu sebepten ötürü gelin babetleri düğünlerde, gelinlerin kurtarıcısı olarak görülmektedir. Aşırı derecede hareketli ve eğlenceli geçen düğününüz de sürekli ayakta durarak oynadıysanız, kesinlikle ayaklarınızda bir ağrı hissedeceksiniz. Bunun sebebi ise giymiş olduğunuz topuklu ayakkabınız olacaktır. Bu tür sorunların yaşanmasını engellemek ve gelin adaylarını kurtarmak için gelin babetleri bulunmaktadır. Ayrıca topuklu ayakkabıya ihtiyaç duymayacak kadar uzun olan gelinler, ayakkabı seçimlerinde babet ayakkabılar tercih etmektedir. Ortamın hareketliliği ve kendi fiziksel özelliklerinden dolayı en güzel seçim olarak görülebilecektir.

Desenli Gelin Babetleri

Kesinlikle her ayakkabı gelinliğinize uymak zorundadır. Aksi takdirde bu en güzel gününüzde giymiş olduğunuz uyumsuz gelinlik ve ayakkabı misafirlerin dilinden düşmeyecektir. Böyle durumların yaşanmaması için gelinlik modeline uygun olarak, desenli gelin babetleri bulunmaktadır. Bu durumda tek yapmanız gereken gelinliğiniz için uygun bir renk ve desen belirlemek olacaktır. Bu güzel gününüzde kötü anılmak istemiyorsanız yapmanız gereken en doğru şey kesinlike gelinliğiniz ile ayakkabınızın uyumlu olmasıdır. Aksi takdirde sizlerin bu kötü yorumlarla karşılaşmanız, sizleri çok üzecek ve canınızı sıkacak bir durum olacaktır. Böyle durumların yaşanmasına engel olmak istiyorsanız desenli gelin babatlerini tercih etmeniz gerekecektir. Unutulmayacak bir gelin olmak için en doğru yol, gelinlik, duvak, gelin çiçeği ve ayakkabınızın bir koreografi içerisinde adete bir kuğu gibi dans etmesi gerekemektedir. Bu sebeple gelinliğinize uygun olan desenleri tercih etmeniz durumunda en güzel sonuçları elde edebileceksiniz.

Düz Gelin Babetleri

Her zaman sadeliği seven gelin adayları için en doğru seçim düz gelin babetleri olacaktır. Sade bir babet aşırı derecede desene sahip olan bir gelinliği bile dizginleyebilir. Bu sebeple fazla göz karmaşasını engellemiş olabilirsiniz. Sade ve düz ayakkabılar birçok şeyin altına kullanılacağı gibi gelinliğin altına da oldukça yakışmaktadır. Hemen hemen her genç kızın hayali olan gelinlik giyme, altına güzel bir ayakkabı düşüncesi ve o duvağın yüzünde kapalı olarak durması, son derece zahmetli bir iş olarak görülse de, seçimleriniz oldukça kolay ve basit olacaktır. 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4
Whatsapp Sipariş ve Bilgi Hattı X KAPAT Sipariş ve Bilgi Almak İçin TIKLA