Hakkımızda

Aslı Acar Ayakkabı 1984 yılında iş hayatına üretim sektörüyle başlamış olup (online mağazacılık) sektörüne geçişiyle beraber kariyerinde önemli bir marka olmayı başarmıştır.

Yılların kazandırdığı deneyimle ve müşterilerine hizmet odaklı yaklaşımıyla kendini sürekli yenileyen firmamız, tescilli markasıyla kurumsal bir yapıya kavuşarak e-ticaret mağazacılık sektöründe her geçen gün büyümeye devam ederek ,online alışveriş sektöründe Türkiye’nin tüm illerinden gelen siparişleri müşterilerine zamanında ve %100 müşteri memnuniyeti ile ulaştırmayı başarmıştır.

Aslı Acar Modayı yakından takip ederek ,çağdaş çizgilerle her yeni sezon profesyonel tasarımcılarımızın hazırladığı özgün modellerle oluşturduğumuz koleksiyonumuz ve kişisel ayakkabı ihtiyacına yönelik ürün çalışmalarımız sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye yükseltmeyi öncelikli hedeflerimiz arasında tutmaktayız.

Müşterilerimize her an online iletişim sistemlerimiz ile canlı destek hizmeti vererek gerek numara değişimi konusunda gerek ayakkabı siparişlerinin detaylarını beraber tasarlama konusunda her türlü öneri yada şikayetlerini dinlemeyi beraberinde hızlı çözümler getirerek müşteri memnuniyetini yükseltme odaklı hizmet anlayışımızla daima yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

Firmamız bayan ayakkabı kategorisinde başlıca Gelin Ayakkabısı, Gelin Babeti, Nişan Ayakkabısı, Gelin Seti ,Topuklu Ayakkabı ,Bayan Sandalet, Gelin Çiçeği, Kına Ayakkabısı, Gelin Tacı ve Abiye Ayakkabı konseptinde her sezon göz alıcı en yeni koleksiyonlarımızı size ulaştırmanın heyecanını yaşamaktayız.

Aslı Acar ürünlerini sağlık, kalite ve modayı takip ederek birçok yenilikler üzerinde çalışarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Üretimlerimizde kullanıcı memnuniyetini hedef alarak en üstün kaliteyi ve en uygun fiyat politikasını uygulamaktayız.

Keyifli Alışverişler Dileriz...

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı